A-ferin Plus Pediatrik 100 Ml Şurup

0

Soru

A-ferin Plus Pediatrik 100 Ml Şurup Formülü: Paracetamol 160 mg Chlorpheniramine malate 1 mg Pseudoephedrine 15mg/5mlFarmakolojik özellikleri: Endikasyonları: Analjezik, antipiretik, antihistaminik ve dekonjestan etkilidir. Soğuk algınlığına eşlik eden

Henüz cevap yok

Bu soruya ilk cevabı siz yazın; bilginizle diğer kullanıcılara yol gösterin.

İlk cevabı sen yaz

Yapay Zekaya Tekrar Sor

Farklı bir model seçin; sorunuzu yeniden ve daha derinlemesine yanıtlasın.

Standart Modeller Ücretsiz
Premium Modeller Premium
⭐ Yüksek modeller için PRO üyelik gerekli.

Uzman Cevap Detay

Uzman görüşünüzü detaylandırın.

Yapay Zeka
Yapay Zeka
Yapay Zeka
Yapay Zeka
Yapay Zeka
Sponsor Bu Alan Ücretsiz Üyelere Görünmektedir.
Sponsor Bu Alan Ücretsiz Üyelere Görünmektedir.
Sponsor Bu Alan Ücretsiz Üyelere Görünmektedir.
Sponsor Bu Alan Ücretsiz Üyelere Görünmektedir.
img description