Soru
Enter your username or email to reset your password. You will receive an email with instructions on how to reset your password. If you are experiencing problems resetting your password contact us or send us an email
A-ferin Plus Pediatrik 100 Ml Şurup Formülü: Paracetamol 160 mg Chlorpheniramine malate 1 mg Pseudoephedrine 15mg/5mlFarmakolojik özellikleri: Endikasyonları: Analjezik, antipiretik, antihistaminik ve dekonjestan etkilidir. Soğuk algınlığına eşlik eden
Bu soruya ilk cevabı siz yazın; bilginizle diğer kullanıcılara yol gösterin.
İlk cevabı sen yazSoruyla ilgili bildiklerinizi toplulukla paylaşın.
Farklı bir model seçin; sorunuzu yeniden ve daha derinlemesine yanıtlasın.
Uzman görüşünüzü detaylandırın.

Copyright © 2026 - Hepzeka.com
