A-ferin Forte 650 Mg 30 Tablet

0

Soru

Formülü: Paracetamol 650 mg Chlorpheniramine maleate 4 mgFarmakolojik özellikleri: Endikasyonları: Analjezik, antipiretik ve antihistaminik etkilidir. Soğuk algınlığı ve gripal enfeksiyonlarda görülen burun akıntısı, aksırma, burun ve boğaz kaşıntısı,

Henüz cevap yok

Bu soruya ilk cevabı siz yazın; bilginizle diğer kullanıcılara yol gösterin.

İlk cevabı sen yaz

Yapay Zekaya Tekrar Sor

Farklı bir model seçin; sorunuzu yeniden ve daha derinlemesine yanıtlasın.

Standart Modeller Ücretsiz
Premium Modeller Premium
⭐ Yüksek modeller için PRO üyelik gerekli.

Uzman Cevap Detay

Uzman görüşünüzü detaylandırın.

Yapay Zeka
Yapay Zeka
Yapay Zeka
Yapay Zeka
Yapay Zeka
Sponsor Bu Alan Ücretsiz Üyelere Görünmektedir.
Sponsor Bu Alan Ücretsiz Üyelere Görünmektedir.
Sponsor Bu Alan Ücretsiz Üyelere Görünmektedir.
Sponsor Bu Alan Ücretsiz Üyelere Görünmektedir.
img description